Čtvrteční škola expediční

#_LOCATIONMAP

Datum / čas
Date(s) - 27/02/2020
Celý den

Kategorie


Čtvrteční škola expediční

Čeká nás letošní poslední bruslení na ledě. Strávíme dopoledne na Letné, abychom si zrekapitolovali, co všechno jsme se spolu naučili, a že toho nebylo málo. Brusle, helmy a pevné rukavice s sebou. Může se hodit nějaké náhradní převlečení pro ty, kdo se promáčí nebo propotí.
Sejdeme se na Hlavním nádraží, vyrazíme na Spartu, pak se přesuneme k Řehořům na oběd. Odpoledne bude prostor na háčkování pro ty, kteří mají rozpracováno a chtějí pokračovat, nebo mají chuť konečně zkrotit ten zatrolený háček a přízi, a nějaká alternativní činnost pro ostatní (nejspíše nějaké šifrování).
Odjezd z Řevnic 8:05 s Ondřejem, ostatní děti nabíráme cestou, na Hlavním budeme v 8:42. Hlavákové děti převezmeme na peróně nebo vzápětí u klavíru. Pokud by to pro někoho bylo pozdě a nepovedlo se to vyřešit mezi rodiči, dejte vědět a Katy přijede do Prahy o fous dříve.
Odjezd z Prahy 15:48, hlavákové děti předáváme chvíli předtím u klavíru nebo pak na perónu (a většina jich pojede domů sama ze Sparty)

DOPLŇUJÍCÍ INFO:

VLASTNÍ LŽÍCE A MISKY S SEBOU

S sebou vždy: igelitku na odpadky z lesa, expediční deník, psací potřeby, nůžky a lepidlo, vhodný oděv a obutí pro celodenní pobyt venku, dle uvážení nějaké náhradní oblečení. Lžíci, zavírací nůž. Dostatečné množství vody, často nemáme kde dobírat. Hodí se podložka na psaní či kreslení i podložka pod zadek.

Napsat komentář