Čtvrteční škola expediční

#_LOCATIONMAP

Datum / čas
Date(s) - 20/02/2020
Celý den

Kategorie


Čtvrteční škola expediční

Čeká nás den plný bruslení, na který se těší patnáct ze sedmnácti malých expedičníků (ty zbylé dva snad projednou nezahltíme). Brusle, helmy a pevné rukavice s sebou.
Sejdeme se na Hlavním nádraží, vyrazíme na Spartu, pak k Majdě domů na oběd a pak ještě jednou bruslit. Naším cílem je nechat si půjčené helmy a brusle až do odpoledne, aby děti, které si něco půjčují, neplatily dvakrát, dejte jim s sebou prosím zavazadlo, ve kterém budou schopni to přenášet. Na Letné se platí 100 Kč za půjčení bruslí, 30 Kč za helmu. Nebo zapůjčí nějaký kamarád?
Odjezd z Řevnic 8:05 s Ondřejem, ostatní děti nabíráme cestou, na Hlavním budeme v 8:42. Hlavákové děti převezmeme na peróně nebo vzápětí u klavíru.
Odjezd z Prahy 15:48, hlavákové děti předáváme chvíli předtím u klavíru nebo pak na perónu (a většina jich pojede domů sama ze Sparty)

DOPLŇUJÍCÍ INFO:

VLASTNÍ LŽÍCE A MISKY S SEBOU

S sebou vždy: igelitku na odpadky z lesa, expediční deník, psací potřeby, nůžky a lepidlo, vhodný oděv a obutí pro celodenní pobyt venku, dle uvážení nějaké náhradní oblečení. Lžíci, zavírací nůž. Dostatečné množství vody, často nemáme kde dobírat. Hodí se podložka na psaní či kreslení i podložka pod zadek.

Napsat komentář