Slavnost letního slunovratu a konce školního roku

mapa není k dispozici

Datum / čas
Date(s) - 28/06/2019
Celý den

Kategorie


Slavnost letního slunovratu a konce školního roku

pá 28.6. od 13:00 do 16:00hod. DO PRAHY SE DĚTI PŘÍPADNĚ VRACÍ O HODINU DÉLE TJ. ODJEZD V 16:18HOD.
koordinují Petra B., Sebastian a ostatní průvodci

Počítá se s učastí rodičů, ale pokud potřebujete vaše dítko dopravit na Hlavní nádraží, seznamte s tím páteční průvodce: Petru K., Milana, za Kamilu Petru – pojede se o hodinu déle tj. v 16,18 Řevnice, 16, 47 Smíchov, 16, 57 Hl.n.

 

PROGRAM:

OBĚD

 • 13:00 příchod dalších rodičů a přátel ZeMě
 • BRÁNA DO PRÁZDNIN pro malé i velké
 • zpěvy a hodování
 • 16:00 zakončení
 • S sebou různé dobroty, ovoce, koláče apod. na společný stůl, hudební nástroje vítány!

SVOBODU KLACÍKŮM A KAMÍNKŮM! Těm z vás, kterým se doma za celý rok nahromadily různé přírodniny – především klacíky a kamínky, posíláme nápad maminky Marty, uspořádat v poslední den jejich navrácení lesu. Lze jimi například vyzdobit místo u čtyřdubu, kde bude poté naše oblíbená Brána.

 

Pro průvodce:

Rodičům je třeba dát vědět, že školka i škola bude o hodinu déle. Rodiče dětí, které se nechystají na slavnost ať se předem ozvou průvodcům daného dne.

V danou chvíli se na příhodném místě (u čtyřdubu) připraví Slavnostní kapela, všechna vysvědčení, dárečky, průvodci a rodiče jsou vyzváni aby připravili Bránu. Doporučuje se zajistit megafon na vyvolávání jmen dětí.

Poté již nevázaná zábava nebo jiná kratochvíle.

Oslava konce školního roku 2015/16

2 komentáře

 1. Země says:

  Ahoj, začíná se opravdu v 1? Přemýšlím, zda Lindu dát do druhé školky (kam v pátky chodí) a vyzvednout po obědě, to bychom přijely ve 2.
  Předem díky za odpověď, Lenka S.

  • Michaela says:

   No, budeme se snazit zacit ve 13 ale nemohu slibit. Tim, ze bude dopo pekne akcemi zaplnene a jeste musime stihnout obed, je mozne ze zacneme chvilku pozdeji. Misa

Napsat komentář