Pondělní Vlčata

mapa není k dispozici

Datum / čas
Date(s) - 25/03/2019
Celý den

Kategorie


Pondělní Vlčata

PRŮVODCI: Petra Kasová a Wáclav Svašek

S dětmi nás čeká jarní putování, opět už s Wáclavem, který dětem přivezl ze svých cest kamínky ze sopky. Budeme tedy samozřejmě v lese a pak v zázemí si vytvoříme ochraný amulet. Země už se probudila, budeme tedy také sázet cibuli na naše záhonky.

Rodiče, máte velmi těžký úkol :), děti obléknout tak, aby ráno „nemrzli“  a pak měli co svlékat a kam odkládat. Kolem 9h, kdy vystoupíme z vlaku, je už tepleji a cestou do kopce, se zahřejme, zateplené kalhoty a spol. už tedy opravdu nejsou třeba, spíše více vrstev, ať je co odkládat. samozřejmě to s ohledem na aktuální předpověď počasí :).

„Volám tě sluníčko, volám, vyjdi až k vrškům a horám.
Volám tě sluníčko, kde jsi? Vyjdi až nad černé lesy.
Volám tě sluníčko, haló. Světla je na světě málo.“

OBVYKLÝ DOPROVOD VLAKEM: 

Hlavní nádraží: Wáclav

Smíchovské nádraží: Petra Kasová

Radotín: Španďa

Řevnice: Kamila/Ondřej

http://www.zemezeme.cz/doprava_a_jizdne/

 

DALŠÍ INFO

Prosíme, odhlašujte děti nejpozději do 7h toho dne, kdy nejdou. Pokud to uděláte až později, nemají většinou náhradníci šanci náhradu stihnout, ta jim propadne a to není fair play. Děkujeme.

Prosíme, zda-li máte nějaký bubínek (hlavně) či hudební nástroj vhodný do školky, který by jste mohli poskytnout, zapůjčit (počítat s opotřebením:), tak budeme moc rádi. Začínáme s dětmi spontánně jamovat a zpívat naše písničky s nástroji. Díky Wáclav (kdyžtak se mi ozvěte 721 220 162)

FOTOGALERIE  TADY

JÍDELNÍČEK: http://www.zemezeme.cz/skola/jidelnicek/

 

Napsat komentář